Yukarı Çık

Projelerimiz - Own Garden Yakacık

Own Garden Yakacık Hakkında

Kavanlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Own Garden Yakacık, Kartal-Yakacık'ta inşa edildi. Own Garden Yakacık, E5'e 2 dakika, TEM'e 7 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 20 dakika mesafede.

10 villadan meydana gelen Own Garden Yakacık'ta villalar 734 metrekare olarak tasarlandı. Depreme karşı güvenlikli radye jeneral temel, betonarme taşıyıcı sisteminde yönetmelik standartlarında C30 beton kalitesi ile yükselen Own Garden Yakacık sahipleri ile buluştu.

Aydos Tepesi 537 metrelik irtifası ile İstanbul’un en yüksek noktalarından biri hafta sonları piknik ve trekking yapanların uğrak yeri olan içerisinde bir göl ve Roma döneminden kalma eski kale kalıntıları da bulunan ormana yakınlığı ile Doğayla iç içe ,oksijeni bol kalabalığın keşmekeşliğinden uzak ama bir o kadar İstanbul merkezine 5 dakika uzaklıktaki 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşım kolaylığı sağlıyor.Ayrıca Çevreyoluna 3 dakikalık hava alanına ise 15 dakikalık mesafede.

Projemizin olduğu bölge Kartal – Yakacık bölgesi İstanbul’un konut sektörü açısından en parlak bölgelerinden biri, bölge son yıllarda yüksek değer kazanmıştır.

Proje Bilgileri

Toplam 14.300 m²

0(216) 411 68 90

Sonbahar 2014

www.owngardenyakacik.com